Ар'єв: Заліщук в складі делегації в ПАРЄ може замінити нардеп Усов

Вівторок, 29 листопада 2016, 01:18

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку, нардеп з фракції "БПП" Солідарність" Костянтин Усов може увійти до складу делегації України в ПАРЄ замість раніше виключеної Світлани Заліщук.

Про це заявив глава української делегації в ПАРЄ, нардеп з фракції "БПП "Солідарність" Володимир Ар'єв в ефірі телеканалу ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз фракція БПП запропонувала Костянтина Усова. Це в ПАРЄ. Він точно також журналіст, у нього відмінне знання англійської і такий же креативний як і Світлана", - сказав Ар'єв.

За його словами, згідно з регламентом ПАРЄ, політичні сили можуть переподавати склад делегацій.

"Щороку склад може бути оновлений - це право політичної сили", - зазначив нардеп.

Він також зазначив, що фракція при ухваленні рішення про виключення деяких нардепів зі складу делегації керувалася тим, що участь в делегації передбачає фракційне представництво, а не партійне.

"Тут завжди є можливість йти на вибори, перемагати зі своєю політичною силою, а потім зі своєю політичною силою представляти фракцію при міжнародних інституціях згідно з регламентом", - підкреслив Ар'єв.

14 листопада народних депутатів БПП Світлану Заліщук та Мустафу Найєма, а також Наталію Новак виключили з міжнародних делегацій. Формальним приводом стало членство депутатів в інших партіях.

Партія "ДемАльянс" розцінила рішення фракції ББП про виключення зі складу парламентських делегацій Ради Європи та НАТО Заліщук та Найєма як політичну розправу.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.