Москва погрожує дати "адекватну" відповідь на американські санкції

П'ятниця, 30 грудня 2016, 01:32

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Москва дасть "адекватну" відповідь на введення Сполученими Штатами Америки антиросійських санкцій.

Про це повідомляє російська служба BBC.

"Поки я не можу сказати, якою буде відповідь, хоча, як ми знаємо, тут абсолютно безальтернативно діє принцип взаємності. Зрозуміло, буде дано адекватну відповідь", - сказав представник російського президента.

При цьому він підкреслив, що реакція Росії завдасть істотної дискомфорт американській стороні в цих же областях.

Пєсков також зазначив, що, на думку Кремля, що йде адміністрація президента Барака Обами своїми діями прагне підірвати позиції обраного президента Дональда Трампа на міжнародній арені.

"Це дії, які істотно підривають зовнішньополітичні позиції наступної адміністрації ... Майбутній адміністрації і майбутнього, обраному, президенту нав'язується модель поведінки", - сказав представник президента Росії.

Як повідомлялося, Обама підписав указ про нові санкції щодо Росії. Як заявили в американському Мінфіні, обмеження торкнуться шести осіб і п'яти російських організацій, включаючи ФСБ. Зокрема, в список потрапили керівник ГРУ Генштабу Ігор Коробов і три його заступника.

Також, як стало відомо, США висилають 35 російських дипломатів з Вашингтона і Сан-Франциско. Вони зобов'язані покинути країну протягом 72 годин. Причиною вказується кампанія переслідування з боку Росії проти американських дипломатів в Москві.

За даними CNN, в Росії наказали закрити англо-американську школу в Москві у відповідь на нові санкції США.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування