"Ми не згодні" – Кремль про гучні заяви кандидата у держсекретарі

Четвер, 12 січня 2017, 15:05

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва не згодна із заявами кандидата на пост держсекретаря США Рекса Тіллерсона щодо Криму.

Про це він заявив у четвер, передає російське агентство "РИА Новости".

"Це його (Тіллерсона –ред.) позиція, ми приймаємо до відома. Зрозуміло, російська сторона продовжить терпляче роз'яснювати суть цього питання", - сказав він.

"Зрозуміло, ми не згодні з такими формулюваннями і будемо аргументовано пояснювати свою позицію", - заявив Пєсков.

Пєсков не став коментувати заяву Тіллерсона про те, що російська армія перетнула кордон з Україною.

Як відомо, кандидат на пост держсекретаря США Рекс Тіллерсон заявив, що відповідь США на дії Росії в Україні виглядає слабкою.

За словами Тіллерсона, санкції, введені після анексії Криму Росією в 2014 році, "не змогли втримати їх (Росію – ред.) від вторгнення на схід України".

"У цій ситуації, з урахуванням драматичного "взяття" Криму, це була драматична подія, санкцій було недостатньо, щоб утримати російське керівництво", – сказав кандидат на пост глави Держдепу.

Відповідаючи на питання, чи потрібно було в тій ситуації застосовувати військову силу, Тіллерсон зазначив: "На мій погляд, треба було показати (присутність) наших сил на кордонах, давши зрозуміти, що далі йти не можна".

Тіллерсон також заявив, що Адміністрація США не має наміру визнавати анексію Криму, якщо тільки з цим не погодиться народ України.powered by lun.ua