ЗМІ: Росія готує своїх військових для операції в Сирії

5862 перегляди
П'ятниця, 13 січня 2017, 11:42

У розпорядженні журналістів опинились документи про те, що російських військовослужбовців готують до участі у сухопутній операції в Сирії.

Про це пише "Новая газета".

Один зі співробітників колишнього спеціального полку МВС ім. Ахмата Кадирова (більш відомого як батальйон "Север", що входить нині до складу 46-ї окремої бригади оперативного призначення (ОБРОН) Федеральної служби військ Національної гвардії (ФСВНГ), передав "Новій газеті" дві брошури.

 

Джерела газети стверджують, що брошури розповсюджуються серед військовослужбовців батальйону "Север" співробітниками відділення по роботі з особовим складом 46-й ОБРОН ФСВНГ.

Брошури містять інформацію і рекомендації щодо орієнтації на місцевості. Одна із брошур має емблему Міністерства РФ, а на іншій вказано: Федеральна служба військ Національної гвардії РФ, а також є емблеми Національної гвардії і 46-ї окремої бригади особливого призначення військ Національної гвардії.

Журналісти зазначають, що російське законодавство дозволяє обмежене використання військ Національної гвардії у військових конфліктах (у тому числі з метою боротьби з міжнародним тероризмом) за межами РФ, це передбачено лише одним документом — Договором про колективну безпеку. Але Сирія — не член ОДКБ.

Раніше кадирівці були помічені і на Донбасі.

Раніше "Українська правда" повідомляла, що з кінця листопада 2016-го на окупованих територіях Донбасу почала зростати кількість бійців батальйону "Север". Вони приїхали, ймовірно, для того, щоб придушити тих сепаратистів, які виходять із-під контролю.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.