У Кремлі брешуть, що ніколи не нападали на інші країни

21383 перегляди
Четвер, 19 січня 2017, 14:19
NSN.FM

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков стверджує, що Російська Федерація не займається "інтервенціями й залякуванням".

Про це він сказав журналістам, коментуючи слова віце-президента США Джозефа Байдена на форумі в Давосі про те, що РФ силою нав'язує свої інтереси невеликим і слабким державам, із чим не згодні США, повідомляє УНІАН.

"Росія ніколи нікого не залякувала, Росія не займалася інтервенцією в інші країни, Росія не руйнувала країни цілком і не збирається цим займатися, а навпаки, займається боротьбою з тероризмом, щоб зберегти країни й уберегти регіони від можливих незворотних наслідків", – заявив Пєсков.

За його словами, "Росія була надійним передбачуваним партнером".

"Росія завжди проявляла абсолютне нерозуміння у відношенні істеричного, емоційного русофобського тла, яке найчастіше нав'язуються ззовні нашим сусіднім державам, чи то держави Прибалтики, чи то держави Східної Європи", – додав Пєсков.

За словами прес-секретаря Володимира Путіна, РФ зацікавлена "у вибудовуванні добрих взаємин із цими країнами".

"Ми щиро не розуміємо, коли вони піддаються таким істеричним русофобським настроям, які дуже мистецьки випещуються ззовні", – заявив Пєсков.

Як відомо, Росія в березні 2014 року ввела своїх військових без розпізнавальних знаків на територію українського Криму.

У РФ відхрещувались від цього. Однак за рік після анексії президент РФ Володимир Путін визнав, що Росія проводила спецоперацію на території українського Криму..

Також із середини квітня 2014 року в Луганській і Донецької областях ідуть бойові дії, адже Росія постачає бойовикам т.зв. "ДНР" і "ЛНР" озброєння і фінансування, а також спрямовує на Донбас найманців і свої регулярні війська.

Крім того, РФ підтримує урядові війська в Сирії й завдає спільні з ними авіаудари по силах опозиції, від чого страждає й мирне населення.

У 2008 році Росія напала на Грузію, в результаті чого Південна Осетія і Абхазія вийшли з-під контролю Грузії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua