У Кремлі заявили, що хочуть хороших відносин з Вашингтоном

П'ятниця, 20 січня 2017, 04:33

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна заявив, що Росія сподівається на хороші відносини з США.

Про це він заявив в інтерв'ю ВВС, повна версія якого вийде 21 січня.

На питання журналіста, чи вірить він, що з приходом Дональда Трампа відбудеться фундаментальне зрушення у відносинах двох країн, Пєсков відповів: "На жаль, ми не можемо вірити. Все, що ми можемо, так це виражати надію, ми хочемо хороших відносин з Америкою. Ми вважаємо, що ми не можемо вирішити безліч проблем в цьому світі і в нашому регіоні, які загрожують нашій країні, без співпраці з американцями. Ось чому нам конче потрібні добрі відносини з Вашингтоном, але, як то кажуть, для танго потрібні двоє. Ну а який буде підхід президента Трампа - це велике питання".

Також Пєсков в черговий раз відкинув причетність Кремля до кібератак в США під час передвиборної кампанії. За його словами, щодня на цифрові системи РФ відбуваються сотні і тисячі нападів, які ведуться з США, Німеччини, Великобританії.

Що стосується майбутніх в 2018 році президентських виборів в Росії, то Пєсков дав зрозуміти, що Путін піде на новий термін, і що альтернативи йому він в рядах нинішньої опозиції не бачить.

Він також не зміг однозначно відповісти на питання журналіста, чи буде дозволено Олексію Навальному брати участь у виборах президента РФ в 2018 році.

"Гарантувати або не гарантований це може тільки наш голова Центральної виборчої комісії. Так що я не маю права робити такого роду заяви", - сказав Пєсков.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
21:55
Дуда, який залишає посаду президента, заявив, що Україна недостатньо цінує допомогу Польщі
21:51
футболЛітнє трансферне вікно-2025: офіційні переходи в українських та топових клубах світу
21:42
Як раннє ведення оцінок у школі впливає на психіку дітей? Вчені мають невтішні висновки
21:37
фотоВорог обстріляв Харківщину: спалахнули пожежі, є поранені
21:30
відеоЗеленський обговорив із Келлогом санкції проти РФ, постачання зброї і посилення ППО
21:10
Президент Італії на зустрічі з Зеленським заявив, що безпека України – це безпека Європи
20:50
Вчені хочуть "оживити" вимерлого гігантського птаха: він був понад 3 метри заввишки й не мав крил
20:42
На рік перекриють пішохідний міст у Голосіївському районі Києва
20:33
ЄСПЛ відхилив скаргу Ле Пен на заборону балотуватись у президенти Франції
20:24
відеоУ Києві водій вкусив поліцейського: його затримали і доставили в ТЦК, оскільки був у розшуку
Усі новини...
Реклама: