Порошенко зустрівся з близьким до Трампа екс-міністром. Пінчук лише його привів

П'ятниця, 20 січня 2017, 14:47

Президент Петро Порошенко в Давосі провів зустріч із колишнім міністром оборони США Робертом Гейтсом.

Про це "Українській правді" повідомив співрозмовник в Адміністрації президента.

Гейтс, хоч і є колишнім міністром оборони, однак має зв'язки із адміністрацією обраного президентом Дональда Трампа, зазначив співрозмовник.

У свою чергу видання РБК-Україна повідомило, що зустріч відбулася після "Українського сніданку" в Давосі, який президент та багато українських чиновників проігнорували через скандальну статтю Пінчука.

Зустріч із Гейтсом відбулася в готелі Morosani Schweizerhof Hotel. Видання повідомляє, що на зустрічі також були присутні бізнесмен Віктор Пінчук, голова МЗС Павло Клімкін та екс-голова АП Борис Ложкін.

Водночас співрозмовник УП заявив, що Пінчук не брав участі у переговорах президента і Гейтса. "Пінчук лише його привів і був присутній у кімнаті. Однак участі у переговорах не брав", - сказав співрозмовник.

Як відомо, перед новим роком  в статті для The Wall Street Journal Пінчук запропонував владі і громадянам України погодитися на низку "болючих компромісів" заради завершення конфлікту з РФ.

Ці пропозиції викликали обурення громадськості. На знак протесту політиків закликали бойкотувати сніданок Пінчука.

Тоді речник президента Святослав Цеголко повідомив "Українській правді", що президент не відвідуватиме сніданок Пінчука.

Оксана Коваленко, УПpowered by lun.ua