Заборона на в'їзд в США торкнеться власників Грін-карт з семи країн

22463 перегляди
Неділя, 29 січня 2017, 01:10

Заборона на в'їзд в США жителям семи країн з переважно мусульманським населенням торкнеться також і власників Грін-карти (постійного виду на проживання в США).

Про це повідомили в американському міністерстві внутрішньої безпеки, пише BBC.

"Заборона буде запроваджена і стосовно власників Грін-карти", - підтвердила представник відомства Джилліан Крістенсен.

Таким чином, громадяни, Сирії, Ємену, Іраку, Ірану, Лівії, Сомалі та Судану, у яких є Грін-карта, виїхавши за межі США, не зможуть повернутися в країну.

Як повідомили в Держдепартаменті США, відомство працює над негайним введенням в дію цієї заборони.

Раніше стало відомо, що Дональд Трамп припинив на невизначений термін прийом сирійських біженців в країну, а також заморозив на 120 днів програму прийому біженців з інших країн.

На цьому тижні ЗМІ вже повідомляли, що крім призупинення програми прийому біженців, передбачається запровадити мораторій на в'їзд громадян семи мусульманських країн (Судану, Ємену, Лівії, Сомалі, Іраку, Ірану і Сирії).

У суботу агентства повідомили, що жителі семи країн з переважно мусульманським населенням, щодо яких запроваджується заборона на в'їзд США, зіткнулися з відмовами при купівлі квитків в США і при перельоті до Сполучених Штатів.

ООН і ряд європейських країн вже закликали Вашингтон переглянути своє рішення припинити прийом біженців і відмовити жителям Сирії і ще шести держав у в'їзді в США.

У тексті указу Трампа про припинення програми прийому біженців відзначається, що США приймуть не більше 50 тисяч біженців в 2017 фінансовому році, при цьому пріоритет віддаватимуть біженцям, які переслідуються за релігійними мотивами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua