Адвокати Януковича відмовились вивчати матеріали справи про держзраду

Середа, 1 лютого 2017, 13:17

Захист екс-президента Віктора Януковича не бажає знайомитися з матеріалами кримінального провадження про державну зраду, оскільки вважає слідство незавершеним.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на адвоката Ігоря Федоренка.

"Ми не почали ознайомлення і не будемо цього робити, поки не будуть виконані всі слідчі дії, передбачені постановою головного військового прокурора про продовження строків слідства. Ми не згодні з тим, що слідство було закінчено, тому приймати документи для ознайомлення в порядку ст. 290 КПК України ми не можемо, у нас для цього немає правових підстав", - заявив він.

За словами юриста, була подана відповідна скарга до Печерського райсуду Києва про визнання незаконними дій слідчого прокуратури.

Як повідомлялося, 30 січня Головна військова прокуратура України вручила захисникам Януковича повістки, щоб вони з'явились для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування 31 січня, 1-3 лютого, а також 6-8 лютого. У разі зволікання з ознайомленням у прокуратурі пообіцяли звернутися до Печерського райсуду Києва, аби встановити чіткі терміни, достатні для ознайомлення.

28 листопада 2016 року генпрокурор Юрій Луценко через відеозв'язок оголосив Януковичу підозру в державній зраді і сприянні Росії в розгортанні агресії проти України.

20 січня 2017 року Печерський райсуд дозволив Головній військовій прокуратурі проводити заочне розслідування щодо біглого екс-президента у справі про держзраду.powered by lun.ua