Бойовики вимагають, щоб Ахметов платив їм податки

П'ятниця, 10 лютого 2017, 14:54

Бойовики готові "націоналізувати" підприємства олігарха Ріната Ахметова.

Про це заявив глава терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницкий, про що йдеться на сайті бойовиків.

Повідомляється, що так званий "парламент ЛНР" в п'ятницю "розглянув і прийняв в першому читанні проект про внесення змін до закону "Про податкову систему".

Згідно із "законопроектом", всі підприємства, що працюють в ОРЛО, але "не зареєстровані в ЛНР", будуть "націоналізовані".

"Норми цього проекту закону поширюються лише на тих юридичних осіб – нерезидентів, фізичних осіб - підприємців-нерезидентів, які здійснюють свою господарську та підприємницьку діяльність на території республіки. А саме він стосується публічного акціонерного товариства "Алчевський металургійний комбінат", включаючи ПАТ "Алчевськкокс", ТОВ ДТЕК "Свердловантрацит", ТОВ ДТЕК "Ровенькиантрацит", ПАТ "Краснодонвугілля", ПрАТ "Аквасервіс", ПрАТ "Екоенергія", Вітряний парк Краснодонський, Вітряний парк Лутугинський", - йдеться в коментарі Плотницького.

В повідомленні також вказується, що бойовики не будуть миритися із підприємствами, "які не визнають республіку".

Плотницький заявив, що підприємства мають "перереєструватися" до 31 березня 2017 року, інакше їх "націоналізують".

"Нерезиденти зобов'язані до 31.03.2017 укласти договір з податковими агентами Луганської Народної Республіки, який передбачає сплату в бюджет республіки податків, зборів та інших обов'язкових платежів", - йдеться у повідомленні.

Українська правда

 powered by lun.ua