У Києві від зіткнення з вантажним потягом 9 вагонів зійшли з рейок

Неділя, 12 лютого 2017, 19:26

У Києві на ст. Київ-Волинський внаслідок зіткнення вантажного потяга з групою вантажних вагонів  зійшли з рейок 9 порожніх вагонів.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

За даними УЗ, індицент стався о 20:40 11 лютого, внаслідок зіткнення було пошкоджено опору контактної мережі, з рейок зійшли 2 цистерни та 7 зерновозів. 

"Станом на 9:00 12 лютого було піднято на рейки 5 вагонів, задіяно відбудовні поїзди станцій "Дарниця" та "Фастів". Внаслідок події втрати вантажу немає, персонал станції не постраждав, рух пасажирських поїздів здійснюється без затримок", - заявили в УЗ.

Згодом в "Укрзалізниці" повідомили, що роботи з ліквідації наслідків зіткнення завершено, останній із 9 вантажних вагонів, які зійшли з рейок, піднято о 16:00, працює комісія з розслідування причини транспортної події.

За даними "Еспресо", зіткнення відбулося за участю вагонів і цистерн, які стояли у залізничному відстійнику, в які в'їхав потяг із зерновими вагонами, що рухався з боку н.п.Вишневе. За попередньою інформацією, причиною аварії могло стати те, що цистерни стояли дуже близько до стрілочних переводів.

 
 powered by lun.ua