У батальйоні "Донбас" спростовують участь у стрілянині в Харкові

Субота, 18 лютого 2017, 02:10

У батальйоні "Донбас" спростовують участь своїх бійців, або ветеранів у стрілянині, що сталася  в Харкові.

Про це йдеться у повідомленні "Внутрішнього Корпусу Батальйону Донбас" у facebook.

Зокрема відзначається, що боєць з позивним "Іспанець", який за словами керівника харківського відділення корпусу "Азов" Олега Ширяєва брав участь у конфлікті, дійсно служив у батальйоні НГУ "Донбас", але демобілізувався навесні 2016 року.

"Зазначений у публікаціях боєць з позивним "Іспанець" дійсно служив у батальйоні НГУ "Донбас", навесні 2016 року демобілізувався і більше ніякого відношення до служби в "Донбасі", а тим більше до Блокади торгівлі з окупантами не має", - сказано у повідомленні.

Водночас у батальйоні не підтверджують і не спростовують інформацію щодо причетності до конфлікту нардепа Євгена Мураєва, з яким учасники конфлікту з боку підрозділу "Азов" пов’язують "Іспанця".

Як повідомлялося, у Харкові за участі підрозділу "Азову" та, як вказав Ширяєв, ветеранів батальйону "Донбас", відбулась перестрілка, в результаті якої одна людина дістала поранення. Причина стрілянини - конфлікт з приводу блокади.

За даними місцевого видання NewsRoom з нарізної зброї нібито був поранений Ігор Пушкарьов, водій роти "східного корпусу". Потерпілий з пораненнями черевної порожнини і грудної клітини госпіталізований.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування