Балчун каже, що концерти не заважають роботі

Четвер, 2 лютого 2017, 16:11

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун запевняє, що займається музикою виключно у вільний час, і це не шкодить його роботі.

Про це він заявив на брифінгу в четвер.

"Питання концертів. Рівень цього аргументу – нижче моїх стандартів. Чи я когось питаю, хто що робить у вільний час. Хтось збирає марки, хтось бігає, а я граю і не збираюся припиняти. Це все тільки доводить любов моєї дружини, бо я випробовую її терпіння, а не "Укрзалізниці", – сказав він.

Під час брифінгу Балчун також підтвердив, що отримує зарплату в розмірі більше 400 тисяч гривень.

"Я від самого початку говорив, що одна з мотивацій – це зарплата, яку оголосили. Коли я виграв конкурс, з'ясувалося, що структура моєї зарплати непроста. Ми багато часу витрачали на переговори по контракту. Врешті ми завершили перемовини по контракту, у якому є базова сума, а решта залежить від kpi (ключові показники ефективності – ред.)", – додав він.

Розклад туру гурту CHEMIA, в якому виступає Балчун, можна знайти на офіційній сторінці в Facebook.

 
скрін-шот

В акаунті керівника "Укрзалізниці" можна знайти пост від 28 січня (субота –ред.), де він пише:

"Після божевільного і стресового тижня, нарешті в себе, нарешті вдома. Час для моєї сім'ї, гурту і музики. Чого хотіти ще?".

Як відомо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян поставив під сумнів ефективність роботи керівника "Укрзалізниці".

"Він забув, що останні роки не працював у компаніях, а займався музикою", – закидав Балчуну Омелян.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав главу "Укрзалізниці" Балчуна в конфлікті з міністром інфраструктури Омеляном.

"Чвари залишайте вдома", – сказав він в ході засідання Кабінету міністрів від 25 січня 2017 року, закликавши до конструктивної роботи в сфері інфраструктури та транспорту.

Омелян і Балчун обмінялися критичними висловлюваннями щодо дій на своїх постах в ході засідання уряду.

Міністр інфраструктури звинувачує керівництво "Укрзалізниці" в корупційній діяльності.

Роман Кравець, Валентина Романенко, УПpowered by lun.ua