Німеччина надасть 4,5 млн євро внутрішнім переселенцям в Україні

Середа, 22 лютого 2017, 02:38

Уряд Німеччини підтримує програми Німецького Червоного Хреста з надання допомоги внутрішнім переселенцям в Харківській області, допомога буде надана насамперед людям похилого віку та багатодітним сім'ям.

Про це йдеться у повідомленні посольства Німеччини в Україні, пише DW.com.

Федеральний уряд Німеччини ухвалив рішення щодо надання фінансової допомоги програмам Німецького Червоного Хреста (DRK) для внутрішньо переміщених осіб в Україні до середини 2019 року. Німеччина надає для цих цілей додатково 4,5 мільйона євро. DRK, своєю чергою, додатково робить власний внесок у розмірі 285 тисяч євро.

За останні два роки уряд Німеччини уже надав заходам DRK в Харківській області підтримку в розмірі 2,6 мільйона євро. При реалізації своїх проектів гуманітарної допомоги DRK тісно співпрацює з партнерською організацією - Українським Червоним Хрестом. При цьому DRK й Український Червоний Хрест погоджують свої дії з іншими організаціями за координації з боку Організації Об'єднаних Націй.

DRK у Харківській області передовсім надає допомогу найбільш постраждалим від конфлікту внутрішньо переміщеним особам: людям похилого віку, інвалідам, самотнім матерям та багатодітним сім'ям. Загалом зазначеними заходами охоплено щонайменше 5000 осіб.powered by lun.ua