Ще двох кримських татар примусово помістили в психлікарню

Середа, 22 лютого 2017, 18:26

Влада окупованого Криму помістила фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина Ісмаїлова, Фатма, передає КримЅОЅ.

"Сьогодні 22 лютого мого чоловіка Ісмаїлова Рустема і чоловіка Гузаль – Салединова Айдера поміщають у психіатричну лікарню за адресою вулиця Рози-Люксембург, Сімферополь. Ми розцінюємо ці дії з боку силовиків як застосування каральної медицини", – повідомила Фатма Ісмаїлова.

Айдер Салединов і Рустем Ісмаїлов є фігурантам сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір".

12 жовтня 2016 року в Сімферополі російські силовики провели обшуки в будинках п'ятьох мусульман у кримськотатарських мікрорайонах Кам'янка та Строгоновка. За ґратами опинилися брати Узаір та Тимур Абдулаєви, Еміль Джемаденов, Рустем і Айдер Ісмаїлов Салединов.

12 січня цього року фігуранта бахчисарайського "справи Хізб ут-Тахрір" Зеври Абсеітова також помістили в психіатричну лікарню для проходження експертизи.

ФСБ Криму підозрює їх в участі в організації "Хізб ут-Тахрір", визнаної в Росії терористичною.

Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" в 2003 році, включивши в список 15 об'єднань, названих "терористичними".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!