Директора департаменту НБУ взяли під варту з можливістю застави

Субота, 4 лютого 2017, 12:23

Директору одного з департаментів Нацбанку Сергію Шацькому, якого нещодавно було затримано під час отримання неправомірної вигоди, обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 800 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, таке рішення було прийнято Печерським районним судом Києва.

Стосовно трьох його спільників, які виступали у ролі посередників судом обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту за місцем постійного проживання.

Як раніше повідомлялося, управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генпрокуратури та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ (управління "К") 02.02.2017 під час отримання останньої частити неправомірної вигоди у сумі 25 тис доларів США затримано директора одного із департаментів НБУ та трьох його спільників, які виступали у ролі посередників.

Один із вказаних осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

Затриманому представнику Нацбанку повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, а також його спільникам за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України (одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у особливо великому розмірі для себе, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди, а його спільникам посередництво у її отриманні).powered by lun.ua