Наглядову раду Суспільного ТБ очолила людина, яку пов’язують з Пінчуком

9134 перегляди
Середа, 8 лютого 2017, 20:26

Головою наглядової ради "Національної суспільної телерадіокомпанії" обрали Тетяну Лєбєдєву.

Про це "Українській правді" повідомив член наглядової ради Віктор Таран.

"Обрали Тетяну Лєбєдєву. Голосування було таємним. Дев’ять – за Лєбєдєву. Чотири – за Тараса Шевченка і троє утрималися. Тобто вона перемогла в один голос", - сказав Таран.

Водночас Віктор Таран зазначив, що більшість була ситуативною, оскільки за заступника голови вони голосували кілька разів, але так і не обрали.

"За заступника голосували – вісім-вісім. Нікого більше не обрали", - уточнив він.

Джерела УП пов’язують Лєбєдєву із олігархом Віктором Пінчуком. Зокрема, співрозмовники УП вказують на те, що як член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вона голосувала в інтересах телеканалів Пінчука.

Раніше Лєбєдєва була членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, очолювала Незалежну асоціацію телерадіомовників України.

ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" зареєстрована 19 січня і є правонаступником Національної телекомпанії України, створеної у 1995 році.

Як відомо, 28 грудня 2016 року уряд затвердив статут Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

До наглядової ради НСТУ входять: Євген Глібовицький, Тетяна Лебедєва, Володимир Бринзак, Вадим Міський, Олексій Панич, Наталія Скрипка, Віктор Таран, Тарас Шевченко, Володимир Яворівський, Ігор Хохич, Віталій Портников, Сергій Таран, Лаврентій Малазонія, Світлана Остапа, Тарас Аврахов, В'ячеслав Козак, Дарія Карякіна. Її склад було затверджено ще 17 грудня 2015 року.

Ірина Салій, УПpowered by lun.ua