Клімкін назвав вчинок Гончаренка емоційним

Четвер, 9 лютого 2017, 11:29

Глава МЗС України Павло Клімкін вважає вчинок заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, який написав на уламку Берлінської стіни слово "NEIN" (ні), емоційним і радить вибирати політичні шляху реагування.

Про це він сказав на прес-конференції "Створення Українського інституту: м'яка сила для просування сучасної України у світі", передає УНІАН.

"Я вважаю, що будь-який вчинок можна пояснити. І цей вчинок можна пояснити емоційно. Але в політичному контексті, я вважаю, що це було зайвим", - заявив Клімкін.

"Німецька сторона не сприймає це як щось таке, що свідомо спрямоване проти неї. Це я можу чітко сказати", - зауважив міністр.

Він порадив стримувати емоції. "Але знову-таки, ми прекрасно знаємо, що у всіх у нас дуже, дуже багато емоцій. Інколи емоції потрібно стримувати і вибирати інші шляхи, наприклад, політичні шляхи", - додав міністр.

Як відомо, 8 лютого Гончаренко на уламку Берлінської стіни біля Посольства Німеччини у Києві написав слово "NEIN" (ні). Як пояснив депутат, це символічна акція протесту проти висловлювань посла ФРН в Україні Ернста Райхеля.

Раніше Райхель заявив, що проведення виборів на Донбасі можливе до виведення звідти окупаційних російських військових підрозділів. Посольство Німеччини в Україні назвало пошкодження Гончаренком фрагменту Берлінської стіни порушенням Віденської конвенції про дипломатичні зносини.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...