Яценюк готовий повчити Трампа будувати стіну на кордоні

Четвер, 9 лютого 2017, 15:24

Екс-прем'єр-міністр, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк готовий поділитися зі Сполученими Штатами Америки проектом "Стіна".

Про це він заявив у четвер на V Київському безпековому форумі для молоді, відповідаючи на запитання учасників заходу, повідомляє "Укрінформ".

На думку Яценюка, його проект "дешевший і ефективніший за той, який США мають намір спорудити на кордоні з Мексикою".

"Що цікаво, фактично за нашим проектом ("Стіна") балтійські країни так само почали будувати кордон... Якщо треба, то можемо передати проект у Сполучені Штати Америки – буде дешевше й ефективніше. Я, до речі, порахував: за їхніми розрахунками, у них 1 км кордону коштує близько 10 млн доларів. Це разів у 30-40 дорожче, ніж той проект, який є в Україні", – сказав Яценюк.

"На превеликий жаль, фінансування у зв'язку з тим, що я не прем'єр-міністр, суттєво зменшено. Але більше 10 відсотків цих робіт ми зробили. Якби фінансування йшло так, як було запропоновано моїм урядом, наприкінці 2018 року в нас уже був би збудований кордон", – вважає політик.

Як відомо, у вересні 2016 року НАБУ повідомило, що з березня веде розслідування можливого розкрадання грошей на проекті "Стіна".

Водночас у жовтні директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляв, що в рамках цього розслідування слідчі виявили порушення, але поки пред'являти комусь звинувачення ще рано.

У лютому 2017 року Національне антикорупційне бюро пообіцяло незабаром назвати імена підозрюваних у справі про розкрадання коштів проекту "Стіна".

Як відомо, президент США Дональд Трамп підписав директиву про будівництво стіни на кордоні Сполучених Штатів з Мексикою 26 січня.powered by lun.ua