НАЗК модернізувало реєстр е-декларацій

4679 переглядів
П'ятниця, 10 березня 2017, 10:17

Національне агентство з питань запобігання корупції дооснастило апаратну базу реєстру електронних декларацій чиновників.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

Зокрема збільшено обсяг оперативної пам`яті й розширено обсяг дискового простору серверного обладнання, встановлено додаткове мережеве обладнання та проведено реконфігурацію обладнання.

У НАЗК кажуть, що це дозволить збільшити кількість одночасних сесій користувачів з 6-7 тисяч до 50-70 тис., а кількість документів, що обробляються в системі, зросте до 2,5 млн на рік.

Крім того, агентство уклало договір з підприємством "Українські спеціальні системи" та ТОВ "Алтаюр" про адміністрування та програмно-технічне супроводження програмного забезпечення реєстру декларацій.

Як повідомлялося, зарплата голови Нацагентства з протидії корупції Наталії Корчак у лютому склала 101,4 тис. гривень. Її заступник Руслан Радецький та члени органу Руслан Рябошапка і Олександр Скопич отримали за місяць по 76,4 тис.

Українська правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.