Кабмін виділив кошти на мікроскоп, потрібний у справах Майдану

П'ятниця, 10 березня 2017, 12:18

Кабінет міністрів виділив 5,8 мільйона гривень на придбання порівняльного мікроскопа для Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

На засіданні 10 березня члени Кабміну підтримали це рішення.  

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов зазначив:

"Проектом акту передбачається виділення Міністерству юстиції з резервного фонду держбюджету коштів у сумі 5,8 мільйона гривень з метою придбання Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз порівняльного мікроскопа для проведення таких експертиз – у тому числі, і балістичних".

"Обладнання в інституті здебільшого придбані ще в 1960-х роках. І так, наприклад, балістичні експертизи у справах Майдану, які призначені слідчими Генеральної прокуратури, інколи виконуються занадто довго. Тому просив би підтримати оновлення обладнання", – пояснив він.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман уточнив: "Це була зустріч із сім’ями Героїв "Небесної сотні" – і вони звернулися до уряду з тим, щоб ми виділили обладнання спеціальне. Я пообіцяв їм тоді, що протягом одного місяця це питання вирішу – зараз на виконання цієї обіцянки є відповідне рішення, підготовлене Мінекономрозвитку, для виділення цих ресурсів".

Він попросив прослідкувати, щоб це рішення швидко реалізували.

Крім того, Міністерству внутрішніх справ виділили з резерву 53,3 мільйони гривень для Державної служби з надзвичайних ситуацій – на забезпечення авіатехніки для запобігання літнім пожежам.  

Олена Рощенко, УП

powered by lun.ua