Порошенко нагородив героїв АТО, 26 - посмертно

Субота, 11 березня 2017, 13:59

Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами 75 військовослужбовців ЗСУ,  cеред нагороджених – 49 бійців, які отримали поранення, 26 військових нагороджено посмертно.  

Про це 11 березня повідомили у прес-службі глави держави. 

Відзначається, що більшість військових, які отримали нагороди, були поранені у боях восени 2016 - взимку 2017 року в районі Авдіївки, Світлодарської дуги, на Маріупольському напрямку.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня відзначено 5 захисників. Зокрема, посмертно – старшого лейтенанта Василя Барановського та молодшого лейтенанта Максима Гринчишина. Орденом нагороджені також молодший лейтенант Костянтин Ільченко, підполковник Сергій Марценюк та лейтенант Микола Талда, які отримали поранення.

"Максим Гринчишин з вересня 2014 року з перервами героїчно виконував бойові завдання в зоні проведення АТО. 19 лютого 2017-го під час обстрілу бойовиками в районі Авдіївки отримав поранення несумісні з життям", - повідомили в АП.

Указом також нагороджені орденом "За мужність" ІІІ ступеня 36 військовослужбовців, з них 23 – посмертно. Ще 34 захисника відзначені медалями "За військову службу Україні" та "Захиснику Вітчизни".

Українська правда 

powered by lun.ua