У НАЗК розповіли, коли перевірятимуть е-декларації СБУ

3096 переглядів
Понеділок, 13 березня 2017, 14:57

У реєстрі електронних декларацій є декларації всіх керівників Служби безпеки, але НАЗК зможе розпочати їх перевірку після затвердження окремого порядку та отримання доступу до державної таємниці.

Про це на прес-конференції 13 березня заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, повідомляє "Укрінформ".

"Багато розмов, що СБУ нібито приховала ту чи іншу інформацію. Повірте мені, що ніхто нічого не приховав. Але в країні сьогодні фактично йде війна, тож відповідно до закону про запобігання корупції має бути розроблений окремий порядок перевірки щодо осіб такого складу", – сказав Радецький.

Він додав, що, окрім порядку перевірки, має бути також отриманий доступ до державної таємниці та спеціально обладнане приміщення.

Радецький зазначив, що зараз НАЗК "проводить цю роботу". Зокрема, він заявив, що порядок перевірки розроблений і перебуває на завершальному етапі погодження.

"Працівники СБУ подали декларації, в реєстрі все це є. Як тільки наша уповноважена особа отримає доступ до державної таємниці, вона піде і буде перевіряти всі ці декларації", – зазначив член НАЗК.

У відповідь на запитання журналістів він уточнив, що на цей час доступ до державної таємниці має лише голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.