Поліція: Заяви про зникнення блокувальника – брехня

Вівторок, 14 березня 2017, 12:20

У поліції заявляють, що 25-річний доброволець-інвалід з "Айдару" Павло Герасименко був поселений в готель, а станом на 12 годину його вже забрав депутат.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Донецькій області.

"В інтернеті поширилася інформація про зникнення одного з блокувальників, за інформацією самих блокувальників, майданівця, який втратив ногу. Чоловік дійсно був одним із тих, кого затримали правоохоронці у рамках контрдиверсійних заходів 13 березня. Але його швидко перевірили, провели медичний огляд та відпустили", - сказано в повідомленні.

Чоловік був заселений поліцейськими в готель у м. Костянтинівка, аби йому було де переночувати.

"Враховуючи стан здоров’я, ми поселили його в готель, бо наступного дня він планував рухатися залізничним транспортом додому. А всі, хто намагаються дискредитувати правоохоронців, нехай залишать свої безпідставні спроби. Ми готові відповісти за кожний свій крок, адже діємо у рамках закону", - наголосив заступник голови Нацполіції України - начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Він також наголосив, що інформація про нібито зникнення особистих речей на місці блокади у Кривому Торці – також не відповідає дійсності і є нічим іншим як свідомим введенням людей в оману.

На підтвердження своїх поліції навела відеозапис, на якому Герасименко перебуває в готелі.

Його розмістили в готелі в Костянтинівці. На відео Герасименко говорить, що претензій не має.

Крім того, поліція зв'язалася з ним вранці після того, як депутати заявили про його зникнення.

На аудіо записі, який має УП, Герасименко підтверджує, що перебуває в готелі в Костянтинівці і з ним все в порядку.

Станом на 11:56 стало відомо, що його забрав звідти народний депутат України, повідомила речник поліції Донецької обалсті Наталя Шиман на своїй сторінці Facebook.

Раніше у вівторок депутат Олег Березюк заявив, що після спецоперації із затримання учасників блокади ОРДЛО, що СБУ і поліція провели 13 березня, зник 25-річний доброволець-інвалід з "Айдару" Павло Герасименко.

Оксана Коваленко, УПpowered by lun.ua