Гройсман з урядом заступилися за силовиків і засудили учасників блокади

Середа, 15 березня 2017, 14:35

Уряд України виступив із заявою, в якій засудив діяльність і поведінку людей, що займалися блокадою непідконтрольних Києву територій.

Відповідна заява з'явилася у середу на сайті Кабміну.   

"Ініціатори подій, які відбувалися останні декілька тижнів, намагалися розколоти суспільство і поставити під загрозу відновлення економічного зростання, перші ознаки якого ми спостерігали останнім часом", - йдеться у заяві.

Також вказується, що "під нібито патріотичними лозунгами здійснювалася блокада, яка насправді уже завдала великої шкоди країні".

Кабмін підтримав дії правоохоронців, які "діяли у повній відповідності до рішення РНБО від 16 лютого 2017 року і норм чинного законодавства, діяли професійно і не завдали нікому шкоди".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook написав, що "так звана "вугільна блокада" уже нанесла значну шкоду Україні".

"Останні дні показали, що вони (блокувальники – ред.) обрали гірший шлях – шлях дестабілізації ситуації", - написав він.

Гройсман окремо написав, що вважає дії правоохоронців правочинними.

Як відомо, поліція відкрила кримінальну справу у зв'язку з інцидентом, який стався на блокпосту в Донецькій області напередодні ввечері.

Українська правда

powered by lun.ua