Соболєв: Рада може обрати "кишенькового" аудитора НАБУ вже в четвер

Четвер, 16 березня 2017, 15:16

Голова комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що зібрання членів його комітету в четвер було нелегітимним.

Про це він заявив журналістам.

"Це було захоплення комітету клептократами", - зазначив нардеп.

За словами Соболєва, намагання депутатів від БПП, "Народного фронту", "Відродження" та "Опозиційного блоку" якомога швидше рекомендувати парламенту кандидатуру Найджела Брауна на посаду аудитора НАБУ пояснюється бажанням винести це питання на розгляд Ради ще у четвер.

"Я думаю, що питання про аудитора НАБУ хочуть винести у зал сьогодні. Все суспільство має піднятися на захист НАБУ", - зазначив він.

"Зараз я поінформую якомога більше колег по парламенту, що відбулося і щоб вони не голосували за це рішення", - додав депутат.

Він також закликав усіх небайдужих зібратися в четвер о 16:00 під Радою і висловити протест.

 
Єгор Соболєв обурений діями колег по Раді

Як повідомлялося, у четвер, 16 березня, частина членів комітету з питань протидії та запобігання корупції від БПП, НФ та Відродження рекомендували на розгляд парламенту дві кандидатури на посаду аудитора НАБУ, зокрема Найджела Брауна, якого вважають людиною президента та його оточення.

Кандидат в аудитори НАБУ Браун, призначення якого намагаються протиснути фракції "БПП" і "Народний фронт", вже критикує бюро.

За словами Соболєва, Браун колись обслуговував російських олігархів.

Роман Кравець, УП

powered by lun.ua