На прохання "Азова" суд арештував його тренувальну базу на заводі "АТЕК"

10401 перегляд
Четвер, 16 березня 2017, 20:46

Шевченківський районний суд Києва заарештував тренувальну базу полку "Азов" на заводі і спортивному комплексі "АТЕК" в Києві.

Про це йдеться в ухвалі суду від 13 березня, передають Українські Новини.

Таким чином, суд задовольнив клопотання Служби безпеки України.

"Накласти арешт на єдиний майновий комплекс, розташований за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 83, громадський будинок (Б), розташований за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 81, і спорткомплекс, розташований за адресою: м Київ , вул. Чистяківська, 20, які в праві приватної власності належать "ПАТ Інвестмент Лімітед України", - сказано в рішенні.

У лютому 2017 року суд відмовився задовольнити аналогічне клопотання СБУ, і Апеляційний суд Києва визнав це рішення законним.

У своєму клопотанні СБУ вказала, що з 7 вересня 2016 року розслідує кримінальне провадження за фактом розкрадання невстановленими посадовими особами ЗАТ "АТЕК" майна ТОВ "Інженерна група "Арей", зокрема важкої універсальної гусеничної платформи "Азовець", вартістю понад 2,7 млн гривень.

Представники "Азова" також просили заарештувати майновий комплекс заводу як речовий доказ.

Відзначається, що 25 січня 2016 року між "Азовом" і адміністрацією ЗАТ "АТЕК" був укладений договір оренди всієї території, цехів, складів, підсобних приміщень і допоміжних споруд заводу.

29 липня 2016 року Міністерством оборони і "Інженерної групою "Азова" були прийняті спільні рішення по розробці модернізованого варіанту БРДМ-2, проведення дослідно-конструкторських робіт з розробки важкої БМП на базі танка Т-64, а також танка з виносним озброєнням на базі Т -64.
Зазначені дослідно-конструкторські роботи "Азов" проводив на території і в нежитлових приміщеннях (цехах) заводу "АТЕК" за адресою: проспект Перемоги, 83 в Києві.
СБУ встановила, що з жовтня 2016 року працівники "АТЕК" на виконання вказівок посадових осіб даного підприємства здійснюють блокування роботи інженерної групи "Азова", викрадають обладнання і техніку, руйнують виробничі приміщення заводу.

Зокрема 23 - 24 жовтень 2016 року по вказівці посадової особи ЗАТ "АТЕК" гусенична платформа "Азовець" була вивезена з заводу невстановленим особами.

У зв'язку з такими діями робота інженерної групи "Азова" була повністю припинена, чим створено загрозу виконання спільних рішень Міноборони і "Азова".

20 грудня 2016 року в даному кримінальному провадженні ТОВ "Інженерна група "Арей" пред'явлено цивільний позов.

10 січня 2017 року СБУ надійшло клопотання ТОВ "Інженерна група "Арей" про накладення арешту на майно заводу "АТЕК".

Це клопотання мотивоване тим, що арешт на вказаний майновий комплекс необхідно накласти для забезпечення можливої конфіскації майна і з метою відшкодування збитків.

Як відомо, в листопаді 2014 року керівництво заводу "АТЕК" звинувачувало бійців полку Національної гвардії "Азов" у захопленні підприємства і спорткомплексу.powered by lun.ua