Російські товстосуми купили у Трампа нерухомості на $100 млн

Субота, 18 березня 2017, 08:22

Не менше 63 осіб з російськими паспортами придбали в будівлях під брендом Трампа нерухомість на загальну суму не менш 98,4 млн доларів.

Про це пише DW.com з посиланням на розслідування Reuters.

Згідно з розслідуванням, здійсненим на підставі відкритих джерел, російські багатії купували в штаті Флорида квартири в семи висотних будівлях поліпшеного планування, побудованих в 2001-2011 роках, Трамп особисто затверджував зовнішній вигляд будівель і оглядав квартири, коли ті були готові до продажу.

У повідомленні Reuters наголошується, що ніяких свідчень протизаконних дій нинішнього президента США Трампа, його компанії, що займається нерухомістю, або його бізнес-партнерів виявлено не було, а серед власників квартир немає представників найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна.

У той же час вказується, що число російських власників нерухомості може бути більшим, оскільки багатьма об'єктами нерухомості володіють товариства з обмеженою відповідальністю (LLC), що не вказують в документах імена реальних власників.

Точна сума доходу Трампа від нерухомості у Флориді не відома.

Серед покупців - колишній топ-менеджер підвідомчого Міноборони РФ держагентства "Спецбуд" Олександр Юзвик, президент петербурзького банку "Вікінг" Андрій Устаєв, екс-депутат Державних зборів Башкирії Вадим Гатауллін та інші. Багато з покупців були бізнесменами, чиї інвестиції стосувалися в тому числі Канади, США та Росії, уточнюється в матеріалі агентства.powered by lun.ua