Голова ЛОДА: Комісія назве винних у вибуху на шахті "Степова"

Четвер, 2 березня 2017, 14:59

Причини аварії на шахті "Степова" у Львівські області вивчатиме спеціальна комісія, яка також встановить винних у трагедії.

Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка в ефірі каналу "112 Україна".

За його словами наразі є гірники, що перебувають у важкому стані. Сенютка повідомив, що попередньо причину аварії кваліфікують, як "вибух метану".

"Кінцевий висновок дасть комісія, яка проведе розслідування", - сказав він.

"Буде створена комісія, яка проведе розслідування і вона зробить висновок, чи порушувалися правила техніки безпеки і відповідальність посадових осіб", - додав Синютка.

За його словами шахта працювала у звичайному режимі і навантаження на неї "не збільшувалося".

"Навпаки, порівняно із попереднім часом, ми не збільшували обсяги видобутку вугілля, але те що повністю готувалися всі заходи для збільшення видобутку у зв’язку із блокадою – це очевидно", - сказав Синютка.

"Ми готувалися до того, щоб збільшити обсяги видобутку на "Львіввугіллі". Чи пов’язані вибух на шахті із проведенням робіт по збільшенню обсягів у зв’язку із блокадою, дасть висновки тільки комісія", - додав він.

Водночас, прес-секретар Дмитро Столярчук повідомив, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман вилітає на місце аварії.

"Разом з прем’єр-міністром у Львівську області вилітають Міністр енергетики України Ігор Насалик, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін", - написав він.

Як відомо, у четвер на шахті у Сокальскому районі Львівщини сталася аварія, внаслідок якої загинули 8 гірників.      powered by lun.ua