У нозі військового застряг постріл гранатомета

Субота, 25 березня 2017, 18:36

У зоні АТО військові хірурги спільно з саперами дістали з ноги травмованого військовослужбовця постріл гранатомета.

Як повідомляє прес-центр штабу АТО, при підготовці до знищення боєприпасів, що не розірвалися, мінно-вибухову травму м’яких тканин правої ноги отримав військовослужбовець однієї з окремих механізованих бригад, особовий склад якої виконує бойові завдання в районі АТО.

У ногу військовослужбовця влучив постріл ручного протитанкового гранатомета і застряг у ній.

За словами начальника медичної частини оперативно-тактичного угруповання "Маріуполь" Ярослава Било, гранатометний постріл, застрягши у нозі військовослужбовця, пошкодив кістки п’ятки та стегна, завдав поширеної рваної вогнепальної рани гомілки.

"Медперсонал лікарсько-сестринської бригади, ризикуючи власним життям, надав постраждалому, котрий знаходився у гемотравматичному шоці, першу медичну допомогу", - повідомили в штабі.

Військові хірурги 61 військово-польового мобільного шпиталю пліч-о-пліч з саперами, які прибули на місце події для визначення ступеню безпечності, прооперували військовослужбовця. Медики дістали з ноги постріл, провели хірургічну обробку рани та наклали апарат зовнішньої фіксації. Для подальшого лікування травмованого військовослужбовця доправили у військовий госпіталь Дніпра.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!