Серед 30 компаній, що потрапили під нові санкції США, 8 російських

Субота, 25 березня 2017, 22:56

Адміністрація США ввела санкції щодо восьми російських підприємств і організацій, які порушили закон INKSNA, що забороняє поставки озброєнь, збройових технологій та товарів подвійного призначення до Ірану, Північної Кореї і Сирії.

Як повідомляє "Голос Америки", в новому списку санкцій виявилися "Рособоронэкспорт", 150-й авіаційний ремонтний завод, зовнішньоекономічне об`єднання "Авиаэкспорт", НВО "Базальт", виробнича корпорація "Конструкторське бюро машинобудування", Ульянівський інститут цивільної авіації ім. Б. П. Бугаєва, Уральський навчально-тренувальний центр цивільної авіації, а також Військово-повітряна академія імен М. Є. Жуковського і Ю. А. Гагаріна.

Крім російських компаній, до списку санкцій потрапили підприємства, організації та приватні особи з Китаю, Об'єднаних арабських еміратів, Північної Кореї, Сирії і Туреччини. Всього, як уточнюється в офіційному повідомленні Держдепартаменту США, жорсткі заходи введені проти 30 іноземних компаній.

Одинадцять з них викрито в "постачанні спеціальних матеріалів для програми Ірану з розробки і створення балістичних ракет", інші - в тому, що вони поставляли або отримували з Сирії, Ірану і КНДР матеріали і технології, які могли бути використані для створення зброї масового ураження і ракетної техніки.

Термін дії санкцій становить два роки. Державним організаціям і відомствам в США заборонено вступати в ділові відносини з цими організаціями, купувати у них товари або послуги, продавати оборонні технології, техніку подвійного призначення і надавати фінансову і технічну допомогу.

В офіційному повідомленні зовнішньополітичного відомства згадується, що санкційні заходи можуть бути скасовані рішенням держсекретаря США.powered by lun.ua