"Азовці" заявили, що тимчасово розблокують "Сбєрбанк"

Понеділок, 27 березня 2017, 18:18

"Національний корпус" (колишній Азов) заявив, що тимчасово знімає блокаду із російських банків, щоб потім почати "другу хвилю" блокади.    

Про це йдеться у заяві "Національного корпусу" на своїй сторінці у Facebook.

"Ми оголошуємо про підготовку наступного етапу банківської блокади. Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого "Сбєрбанку Росії" в Україні", - сказано у заяві.

"Ми ведемо війну із Росією, а не українськими громадянами. Хоча нас дивує поведінка тих, хто на третій рік війни з РФ тримає у банках окупанта заощадження. Через це ми на короткий час розблокуємо відділення російських банків, розуміючи, що вкладниками у них, зокрема, стали звичайні громадяни", - заявляють в "Національному корпусі".

Також там заявили, що "масове закриття депозитів українців в окупаційних банках завдасть фінансового удару по агресору, а відкликання ліцензій Національним банком та націоналізація активів вивільнить кошти, яких бракує на відбудову зруйнованого українського Донбасу".

Як відомо, раніше, президент затвердив рішення РНБО про застосування санкцій до п'яти банків з російським капіталом. Санкції, введені на рік, забороняють українським банкам виводити капітал з країни на користь своїх материнських структур.

12 березня у різних областях України активісти позаливали банкомати "Сбєрбанку" монтажною піною, а 14 березня у Києві замурували одне з відділень цього банку.

Пізніше замглави НБУ Катерина Рожкова звернулася до правоохоронних органів з проханням забезпечити безперебійну роботу відділень банків.

Раніше стало відомо, що два відділення ПАТ "Сбербанк" в містах Суми та Вінниця розблоковані, їх робота відновлена.

powered by lun.ua