Нардепа Котвіцького і його маєток півроку охороняє Нацполіція – ЗМІ

Вівторок, 18 квітня 2017, 11:58

Мультимільйонера, народного депутата від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького охороняє національна поліція.  

Про це йдеться у програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Як встановили журналісти програми, нардепа Котвіцького супроводжують два представники поліції. Ще щонайменше двоє поліцейських охороняють резиденцію під Харковом, якою користується народний депутат. Один з охоронців резиденції повідомив журналістам, що він є співробітником поліції особливого призначення.

У свою чергу Котвіцький на питання, скільки співробітників поліції задіяно в його охороні, відповів: "Один".

"Коли ж наступного дня журналісти зафіксували його у супроводі двох охоронців, Котвіцький стверджував, що журналістам здається, що охоронців двоє", - сказано у сюжеті.

Як відомо, єдина підстава для надання народним депутатам безкоштовної охорони силами правоохоронних органів – доведена загроза їхньому життю.

Котвіцький пояснює надання йому безкоштовної охорони поліцією замахом на нього. Співробітник поліції особливого призначення, який охороняє резиденцію, якою користується Котвіцький, зазначив, що охорона надана депутату "за рішенням суду".

У грудні 2016 р. харківський "Народний Фронт" повідомляв, що будинок під Харковом, яким користується Котвіцький, обстріляли з гранатомету. У тому ж повідомленні осередок політсили вимагав надати Котвіцькому державну охорону. Про те, що депутат перебував у будинку, не повідомлялося.

"Журналісти програми відвідали маєток під Харковом, який в грудні начебто обстріляли з гранатомету. Жодних слідів обстрілу на резиденції наразі не помітно, а охоронець закритого котеджного містечка, в якому розташований цей маєток, зазначив, що у нього "не стріляють", - йдеться у сюжеті.

Також у передачі розповідається, що народний депутат від БПП Олександр Грановський з липня 2015 року користується безкоштовною охороною від СБУ, що власне підтвердив сам Грановський.

У коментарі програмі він пояснив, що користується охороною як свідок у кримінальному провадженні, однак відмовився уточнити жодні деталі цього провадження. Грановський також запевняє, що не впливав на рішення СБУ щодо надання йому охорони.

powered by lun.ua
Усі новини...