У Києві "замінували" ще 4 станції метро

2 липня 2017, 14:41
У Києві замінували ще 4 станції метро

Станом на 14:30 у Києві через повідомлення про замінування закриті станції метро "Майдан Незалежності" та "Площа Льва Толстого".

Про це повідомило КП "Київський метрополітен" у Facebook.

Також там додали, що в неділю перевірили та відкрили "Оболонь" та "Мінську".

Реклама:

Пізніше з'явилося повідомлення, що станції "Майдан Незалежності" та "Площа Льва Толстого" перевірено та відкрито.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Як повідомлялося, раніше в неділю з цієї ж причини була зачинена станція "Театральна".

Українська правда

метро Київ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування