Умеров не проситиме Кремль про помилування

Неділя, 1 жовтня 2017, 00:27

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров не проситиме Кремль про помилування, не дивлячись на хвороби, які загрожують його життю.

Про це він заявив в інтерв'ю The Guardian, передає "Радіо Свобода".

"Мало надії на справедливість через офіційну апеляцію, і я безумовно не робитиму ніяких закликів до помилування", - сказав Умеров.

Він зазначив, що не хоче "благати своїх гнобителів".

Умеров також сказав, що не шкодує про те, що не залишив анексований Крим раніше, коли у нього була така можливість. Він наполягає на тому, що півострів є його батьківщиною.

"Навіть якби хтось дав мені безпечний коридор, щоб піти зараз, я б не погодився", - заявив він.

Як повідомлялося, 27 вересня підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд виніс вирок у справі Ільмі Умерова і призначив йому покарання у вигляді двох років колонії-поселення.

Адвокати одного з лідерів кримськотатарського національного руху наполягають, що їх підзахисний може фізично не витримати покарання, яке йому обрав окупаційний суд у Криму.

Сам Умеров стверджує, що вирок Сімферопольського районного суду для нього був очікуваним і є проявом бажання російської влади змусити мовчати кримських татар.

Він зазначив, що подаватиме апеляційну скаргу, після позиватиметься до Європейського суду з прав людини.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!