Марина Порошенко оплатила ролик для президента, вже подарувавши його

Вівторок, 3 жовтня 2017, 11:33

Дружина президента Петра Порошенка Марина заплатила держпідприємству "Мультимедійна платформа іномовлення України" 4500 гривень за запис відеопривітання до дня народження чоловіка.

Ці дані підтвердило Міністерство інформаційної політики у відповіді на запит "Українських новин".

Міністерство надало агенції копію договору між Мариною Порошенко як фізичною особою і держпідприємством на надання послуг, хоча це конфіденційний документ.

Договір підписали 17 серпня, а зйомку провели 4 вересня, тоді як день народження Петра Порошенка був 26 вересня.

З наданого міністерством рахунку-фактури видно, що 4,5 тисячі гривень від Марини Порошенко надійшли на рахунок держпідприємства 27 вересня – вже після оприлюднення ролика й після запиту журналістів про те, на якій підставі й у якій формі надавала послуги державна студія.

З огляду на те, що оплату вносила фізична особа, гроші могли бути перераховані напередодні: вони доходять впродовж 3 банківських днів.

 

Як відомо, 26 вересня Петро Порошенко відсвяткував своє 52-річчя. Того дня на Facebook-сторінці Фонду Порошенка опублікували відеопривітання від сім'ї президента.

Ролик, у якому дружина президента зіграла телеведучу, а діти Порошенків стали героями "сюжетів", записали на студії державного Українського телеканалу іномовлення UA TV – і коштував він 4500 гривень.

У Мінінформі пояснювали, що цю студію обрали через дизайн і технічні можливості, зокрема, через наявність великого екрану для трансляції відеоматеріалів.