Путін заявить про намір балотуватися 15 грудня - РосЗМІ

Вівторок, 21 листопада 2017, 18:22

Президент Росії Володимир Путін може заявити про свою участь в президентських виборах в другій декаді грудня.

Про це повідомляє російський телеканал "Дождь", посилаючись на власні джерела.

"Президентській кампанії в Росії планують дати старт в останній з можливих днів - 15 грудня, розповіли джерела "Дождя". На цю дату призначено засідання Ради Федерації, яка призначає вибори глави держави", - сказано в публікації.

Відзначається, що на 15 грудня, п'ятницю, вже призначено пленарне засідання Ради Федерації. Це незвичайний день для РФ, традиційно засідання проходять по середах.

У прес-службі Ради Федерації телеканалу підтвердили, що засідання верхньої палати планується на 15 грудня, але відповісти, чому воно пройде саме в цей день, навіщо знадобилося перенесення із середи на п'ятницю, і чи може в цей день бути оголошена виборча кампанія, не змогли.

"Старт виборчої кампанії 15 грудня дає Володимиру Путіну можливість не оголошувати про свої плани на кампанію до цього часу. Зокрема, він зможе інтригувати журналістів під час великої прес-конференції", - сказано в публікації.

Повідомляється, що за даними джерел телеканалу в президентській адміністрації, Путін може оголосити про свої плани знову брати участь у президентських виборах також і на початку 20-х чисел грудня.

"Путін поки точно нікому не сказав про те, в який день збирається зробити заяву, Але зрозуміло, що у нього немає підстав не піти на черговий термін. Що стосується висунення, то у нас все відпрацьовано, і ми зможемо все підготувати за один день", - цитує "Дождь" федерального чиновника.

Повідомляється, що прес-секретар президента Дмитро Пєсков спростував всі заявлені джерелами "Дождя" сценарії. В тому числі, на питання про те, чи правда, що кампанію оголосять 15 грудня, а Путін нічого до цього дня не скаже про свої плани, він відповів: "Ні, неправда".