Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Британія закликає ООН підтримати антиросійську резолюцію щодо Криму

Вівторок, 19 грудня 2017, 11:51

МЗС Великої Британії звернулося до міжнародного співтовариства із закликом підтримати резолюцію ООН щодо порушення Росією прав людини в окупованому нею Криму.

Про це йдеться у твіті зовнішньополітичного відомства.

"Росія продовжує незаконну окупацію Криму і порушення прав людей на півострові. Ми закликаємо міжнародне співтовариство діяти та підтримати сьогоднішню резолюцію ООН", - заявляє МЗС.

Допис доповнюється спеціальним віджетом, де говориться, що в 2017 році окупаційна влада здійснила на півострові 18 політично вмотивованих арештів та винесла 11 незаконних вироків.

Також там йдеться про те, що минула резолюція щодо Криму, ухвалена в грудні 2016 року, закликала Росію терміново припинити переслідування кримських татар і звільнити усіх незаконно ув'язнених осіб, включаючи тих, кого вивезли на територію РФ.

"Росія продовжує порушувати міжнародне право", - наголошується в одному з написів, що з'являються.

Як відомо, 19 грудня Генеральна асамблея ООН голосуватиме за проект резолюції про стан дотримання прав людини в окупованому Росією Криму.

Документ ініційований українською делегацією і закликає РФ припинити порушення прав людини в Криму і скасувати деякі російські закони на півострові.

Резолюція, зокрема, закликає Росію повністю і негайно виконати постанову Міжнародного суду від 19 квітня 2017 року про тимчасові заходи у справі, що стосується застосування Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації ("Україна проти Російської Федерації").

Євген Кізілов, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: