Facebook уважніше вивчить вплив Росії на Brexit

1506 переглядів
Четвер, 18 січня 2018, 03:31

Корпорація Facebook Inc. пообіцяла провести більш детальне розслідування впливу Росії на результати референдуму про вихід Великої Британії з ЄС.

Про це пише Reuters.

Деякі британські законодавці вважають, що компанія здійснила лише обмежений пошук доказів того, що росіяни маніпулювали мережею і втручалися в дискусію по референдуму.

Новий пошук Facebook у Великобританії вимагає від експертів компанії з безпеки проаналізувати попередні дані, написав Саймон Мілнер, директор з розвитку Facebook Inc в Великобританії голові парламентського комітету з цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту Даміану Коллінзу.

"Ми хотіли б оперативно виконати цю роботу і розраховуємо, що на це буде потрібно кілька тижнів", - повідомив Мілнер.

У грудні Facebook повідомив, що виявив розміщену росією рекламу на всього лише 97 центів. Його аналіз, однак, стосувався тільки акаунтів, пов'язаних з Агентством інтернет-досліджень, російською пропагандистською службою.

У минулому році Facebook знайшов 3000 оголошень, оплачених російськими агентами під виглядом американців,  з метою вплинути на громадську думку з різних внутрішніх політичних питань.

У Франції в минулому році Facebook заблокував 30 000 акаунтів за кілька днів до президентських виборів в країні, щоб спробувати зупинити поширення фейкових новин, дезінформації та спаму.

Росія заперечує втручання в голосування Великобританії за вихід з Європейського Союзу і вибори в США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua