НАЗК винесло припис Ситнику через декларації Углави

Вівторок, 23 січня 2018, 15:55

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло приписи директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику та міністру екології та природних ресурсів Остапу Семераку.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні НАЗК, інформує прес-служба відомства.

Припис директору НАБУ внесено стосовно його заступника Гізо Углави за результатами перевірки декларацій останнього за 2015 та 2016 роки.

НАЗК встановило, що у  декларації за 2015 рік Углава не відобразив об’єкт нерухомості, який на кінець звітного періоду належав члену його сім’ї на праві власності, а у декларації за 2016 рік зазначив інформацію, що не відповідає дійсності в частині розміру доходу, який нарахований йому у вигляді заробітної плати.

Також в агентстві зазначають, що Углава неналежно відобразив  у деклараціях інформацію щодо вартості нерухомого майна на дату набуття у власність у гривні, невірно зазначив дату набуття у власність членом його сім’ї автомобіля, а також суму грошових активів такого члена сім’ї, що розміщені на рахунку в банку.

"Відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 45 Закону, у разі виявлення у декларації недостовірних відомостей суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями", – нагадують у НАЗК.

В свою чергу міністру екології та природних ресурсів внесено припис стосовно Дмитра Воловика у зв’язку з порушенням останнім вимог закону щодо запобігання конфлікту інтересів.

Так, НАЗК встановило, що директор Приазовського національного природного парку, будучи посадовою особою державної охорони природно-заповідного фонду, не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів з моменту призначення на відповідну посаду.

"З метою усунення порушень закону та запобігання здійсненню їх у подальшому Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає від  керівників органів, у яких працюють зазначені посадові  особи, вжити передбачені законодавством заходи", – наголошують у НАЗК.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!