В окупованому Криму погіршилася ситуація зі забезпеченням водою

6784 перегляди
Четвер, 22 лютого 2018, 13:56

Перший заступник міністра у справах окупованих територій України Юсуф Куркчі заявив, що ситуація з водою на території анексованого Криму "погіршується з кожним днем".

Про це він повідомив на брифінгу в Херсонській ОДА в середу, 21 лютого, передає "КримSOS".

"Ситуація з водою на території окупованого Криму погіршується з кожним днем. Окупаційна влада за великим рахунком вичерпали вже весь ресурс своєї креативності для того, щоб вирішити цю проблему", - розповів Куркчі.

Він зазначив, що на сьогодні процес деградації грунтів північного Криму йде такими темпами, що це буде ще одним завданням, яке треба буде вирішувати після деокупації Криму.

"Це відновлення меліоративних земель і тієї інфраструктури, яка в зв'язку з окупацією практично руйнується. Це не тільки Північно-Кримський канал, але і та інфраструктура, яка давала можливість мати тисячі і тисячі гектарів зрошуваних земель завдяки цій воді", - додав заступник міністра.

За його словами, той процес, який починає російська влада Криму, потрібен більше для внутрішнього споживача - кримського.

"Щоб так звані керівники окупаційного режиму в Криму мали можливість говорити, що вони починають боротьбу з українською владою за справедливість, за якісь додаткові послуги по цій воді", - заявив Куркчі.

Він упевнений, що це ще один акт всього того "фарсу", який відбувається в Криму.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua