США: З IP-адреси, зареєстрованої в Україні, провели атаку на сайт виборчкому в Теннессі

13 травня 2018, 02:40
США: З IP-адреси, зареєстрованої в Україні, провели атаку на сайт виборчкому в Теннессі

Сайт виборчого комітету округу Нокс (штат Теннессі) вивели з ладу на годину у результаті хакерської атаки, яку провели з IP-адреси, зареєстрованої в Україні.

Про це повідомляє Associated Press.

Заступник директора з інформаційних технологій округу Нокс Девід Болл заявив, що інцидент стався 1 травня у ході виборів мера округу.

Реклама:

За його словами, мова йде про кібератаку, наслідки якої були посилені "підозріло великою кількістю іноземних користувачів", які запросили доступ на сайт.

"З огляду на побічні докази, особливо фактор одночасності зловмисного втручання з української IP-адреси, я вважаю розумним принаймні припустити, що за подією стояв чийсь злий умисел", - підкреслив Болл.

Заступник директора з інформаційних технологій округу зазначив, що запити на доступ на сайт 1 травня надходили від користувачів із близько 100 країн.

РЕКЛАМА:

Водночас він запевнив, що кібератака не завдала ніякої шкоди голосуванню і підбиттю підсумків.

Сайт не функціонував протягом приблизно однієї години після закриття виборчих дільниць. 

Виявити джерело атаки допомогла спеціальна програма Sword & Shield.

хакери вибори США Україна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування