Саакашвілі заявив, що збирається повернутися до Грузії

9750 переглядів
Субота, 30 червня 2018, 16:02

Екс-президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, який зараз живе в Нідерландах, збирається повернутися до Грузії до президентських виборів цієї осені.

Про це він заявив в ефірі каналу RTVI.

"Я повернуся, я думаю, до президентських виборів цієї осені, які Іванішвілі, я впевнений, програє", - сказав Саакашвілі.

"Я повернуся до Грузії. Якби вони думали, що вони мене зможуть затримати і утримати, вони б давно вже мене забрали з України. Вони не можуть мене затримати, тому що у нас реально дуже потужна підтримка", - додав він.

Саакашвілі також заявив, що президент України Петро Порошенко "умовляв" грузинську владу забрати Саакашвілі до грузинської в'язниці.

"Порошенко їх умовляв забрати мене до грузинської в'язниці. А грузини лягли кістками, Іванішвілі, що не хотіли мене забирати. Про що це говорить? Що вони мене бояться", - зазначив екс-президент.

У той же час, він заявив, що не збирається балотуватися ані в президенти Грузії, ані в президенти України.

Як повідомлялося, 28 червня Тбіліський міський суд визнав колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі винним у справі 2005 року про побиття депутата Валерія Гелашвілі і заочно засудив до 6-ти років позбавлення волі. 

Українська правда


powered by lun.ua