Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Педофіл-рецидивіст отримав 12 років в’язниці за зґвалтування хлопчика

Вівторок, 17 липня 2018, 14:10

Педофіл-рецидивіст, що зґвалтував малолітнього та намагався викрасти з дитячого майданчика ще одну дитину,  проведе 12 років за гратами.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Зазначають, що вироки за аналогічні злочини чоловік отримував у 1998 та 2006 роках і лише в жовтні 2017 року звільнився з місць позбавлення волі.

Суд дав 45-річному рецидивісту 12 років в’язниці за ч. 3 ст. 153, ч.3 ст. 15 ч.3 ст. 153 та ч. 2 ст. 146 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, незакінчений замах на насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом та незаконне викрадення дитини).

Наразі вирок ще не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Повідомляється, що 21 лютого 2018 року увечері в одному із сіл Дергачівського району нетверезий чоловік викрав на дитячому майданчику 9-річного хлопчика.

Педофіл натягнув йому на обличчя шапку, закрив рота, щоб не кричав, і став тягнути в бік лісосмуги.

Це побачив батько дитини, який визволив сина, затримав чоловіка і викликав правоохоронців.

Правоохоронці встановили, що 4 днями раніше в сусідньому селі рецидивіст "скривдив" хлопчика 2005 року народження.

"Чоловік побачив дитину увечері  поблизу залізниці. Він схопив малого та, погрожуючи фізичною розправою, потяг до посадки, розташованої неподалік. Малолітній намагався вирватись від нападника та  кликав на допомогу, однак той затулив дитині рота", - йдеться в повідомленні.

Затягнувши жертву до лісосмуги, чоловік, застосовуючи фізичну силу, насильно задовольнив статеву пристрасть неприродним способом.

Після цього він втік з місця злочину.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: