Проти Росавіації порушили справу за махінації з українськими літаками

Вівторок, 17 липня 2018, 15:57

Нацполіція України 17 липня відкрила кримінальне провадження проти посадовців Росавіації та російської компанії "Волга-Днепр" за підробку сертифікатів льотної придатності українських літаків "Руслан".

Про це повідомляє прес-служба юридичної фірми "Ілляшев та Партнери", що захищає інтереси українського держпідприємства "Антонов".

"17 липня 2018 р. Національною поліцією України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем та підробки документів при продовженні льотної придатності літаків Ан-124-100 "Руслан", - йдеться в повідомленні.

Підозрюються у протиправних діях службові особи Федерального Агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) та німецької компанії AMTES, що входить в групу компаній "Волга-Днепр" (Росія).

За даними юрфірми, в результаті незаконних дій Росавіації та AMTES літакам Ан-124-100, експлуатантом яких є "Волга-Днепр", було продовжено льотну придатність, що ставить під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден.

"На ДП "Антонов" впевнені, що жодна компанія у світі, крім "Антонова", не має належного досвіду підтримання льотної придатності літака такого класу в умовах інтенсивної експлуатації протягом тривалого часу", - наголошують юристи.

Українська правда