У Кличка кажуть, що сходи на Пейзажці не золоті, а лише за 15 мільйонів

Середа, 25 липня 2018, 11:22

У Київській адміністрації доводять, що реконструкція сходів на Старокиївській горі не була дороговартісною, "золотою", як про це писали у соцмережах.

Про це повідомляє прес-служба столичної влади.

Зазначається, що на облаштування всієї території на Старокиївській горі витратили 89,3 мільйона гривень, але самі сходи обійшлися лише у 15 мільйонів гривень.

"В інтернеті з’явилась маніпулятивна інформація про нібито "золоті" сходинки. Я маю наголосити, що вартість робіт із реконструкції сходів складає 15 мільйонів гривень", – сказав заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

За його словами, сходи спроектовано як збірну монолітну залізобетонну конструкцію з декоративними накладками "зі зносостійкої та вологозахищеної термодеревини на сходинках".

У КМДА уточнили, що за майже 90 мільйонів гривень на горі облаштували пішохідний маршрут з зонами відпочинку, озеленили територію, збудували платну вбиральню, встановили "тривожну" кнопку та камери відеоспостереження на сходах і алеї, зони доступу до WI-FI, встановили лавки, облаштували оглядові майданчики.

А також збудували підпірні стіни для захисту від зсувів і дренажну систему для відводу вод зі схилів, вандалостійке LED освітлення.

Спасибко також наголосив, що замовник пильно стежить за якістю виконання робіт, тому проводяться перевірки, підготовлені дефектні акти, і всі недоліки робіт і зауваження будуть найближчим часом усунені.

Водночас столичний мешканець, адвокат Клим Братківський опублікував у соцмережі фото якості робіт з реконструкції сходів. 

На них видно, що з "вандалостійкого LED освітлення" стирчать відкриті дроти, а місцями воно відвалилося. 

Та й самі металеві конструкції сходів, які відкрили трохи більше тижня тому, місцями вже поржавіли.   

Українська правда