Начальник Служби автодоріг Одещини забув задекларувати Рorsche і Touareg

Середа, 25 липня 2018, 15:09

Керівник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода не вказав у своїй декларації за 2017 рік право користування автомобілями Porsche Cayenne і Volkswagen Touareg.

Про це повідомляє Bihus.Info з посиланням на ухвалу Приморського райсуду Одеси.

Згідно з документом, слідче управління одеської поліції розслідує справу за підозрою Вариводи у декларуванні недостовірної інформації.

Слідчі з’ясували, що 31 березня 2017 року на начальника Служби автодоріг Одещини була оформлена довіреність на автомобіль Volkswagen Touareg. А 15 грудня він отримав ще один документ на право керування та розпорядження Porsche Cayenne, проте не вказав ці автівки у своїй декларації.

Згідно з офіційним сайтом Служби автомобільних доріг Одеської області, посаду начальника обіймає Олег Варивода.  

За даними Bihus.Info, дорогі авто зареєстровані на прес-секретаря цього відомства Агату Татарішвілі.

У своїй декларації за 2017 рік Варивода вказав дві квартири площею 66 і 30 кв. м, два автомобілі Honda CRZ і Porsche Cayman, а також 5 тисяч доларів готівки. Все це майно належить його дружині Ользі Мунтян. Сам автодорожник нічим офіційно не володіє.

Обласну Службу автомобільних доріг Варивода очолює з 11 липня 2016 року, до того він рік працював головою Миколаївської райдержадміністрації Одеської області, а ще раніше займався адвокатською діяльністю.