Американські технологи відхрещуються від співпраці з Бойком

Вівторок, 3 липня 2018, 00:20

Засновник компанії "Clearparth strategies" Девід Блюстоун спростовує, що він та інші технологи його компанії консультують лідера фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка.

Про це Блюстоун заявив в коментарі "Українській правді".

"Ні, ми не працюємо на пана Бойка. Ми не залучені до його підготовки до президентських виборів. Також ми не маємо планів працювати з ним", - запевнив Блюстоун.

У той же час джерела, що безпосередньо залучені до роботи над опозиційним кандидатом, переконують, що "Clearparth strategies" таки співпрацюють з Бойком.

"Українська правда" раніше повідомляла, що до президентської кампанії лідера фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка спільно готують американські та українські політтехнологи. Йдеться про українських технологів з "Центру політичних рішень" та американців з компанії "Сlearpath strategies".

У роботі щодо Бойка американці відповідають за стратегію кампанії та роботу з електоратом. Натомість українські технологи, за даними УП, курують імідж клієнта, розробляють меседжі та слогани – їх робота сфокусована на самому кандидатові.

Читайте також: "Червоний директор по-новому. Хто і як готує Бойка до президентських виборів"

"Українська правда"


powered by lun.ua