25.06

Банківський форум

Омелян хоче забрати ліцензію у туроператора, який залишив українців у Тунісі

Вівторок, 3 липня 2018, 14:17

Міністерства економічного розвитку і торгівлі має розглянути ліцензії туроператора Oasis Travel, клієнти якого кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу 3 липня.

"Я звернувся з рекомендацією позбавити ліцензії цю компанію і відповідно звернутися до правоохоронного органу", - сказав Омелян.

За його словами, ці питання будуть розглянуті 4 липня на нараді МЕРТ під головуванням Степана Кубіва.

"Ми перевезли більше 1,5 тисячі людей і всі ці перевезення були здійсненні за рахунок компанії Bravo Airways", - повідомив керівник авіакомпанії Ігор Логвиненко на брифінгу.

Омелян також додав, що власник Oasis Travel написав йому 2 липня "розпачливого листа", але міністр відмовився його коментувати.

3 липня відбулася нарада представників авіакомпаній та туристичних операторів за участю Омеляна.

Під час брифінгу, постраждалим клієнтам туроператора рекомендували колективно звернутися до правоохоронців зі скаргою.

В свою чергу в Oasis Travel повідомили, що "для усунення цієї колосальної проблеми і організації зворотних вильотів було задіяно близько 20 автобусів і до 5 додаткових ночей продовжено проживання туристам в готелях Тунісу".

Раніше в Oasis запевняли, що туристам, які продовжили проживання в готелях за власний рахунок, у разі звернення до компанії та пред’явлення відповідних рахунків з готелів буде компенсовано витрати.

Також туристична компанія заявила, що готова розглянути всі інші претензії українських туристів щодо якості наданих і не наданих послуг у відповідності до укладених угод.

Нагадаємо, українські туристи застрягли на кілька днів на відпочинку  в Тунісі через конфлікт туроператор Oasis Travel з авіаперевізником Bravo.

Згідно з повідомлення Bravo Airways, туроператор заборгував компанії 25 млн грн.

Станом на 3 липня усі 994 туристи, які перебували у Тунісі і чекали на повернення в Україну, прилетіли додому.

Альона Мазуренко, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: