Усі туристи, які застрягли у Тунісі, повернулися додому – МЗС

1424 перегляди
Вівторок, 3 липня 2018, 12:27

Станом на 3 липня усі 994 туристи, які перебували у Тунісі і чекали на повернення в Україну, прилетіли додому.

Про це  "Українській правді" повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"Станом на 11:43 за київським часом було завершено відправку українських туристів на Батьківщину. Загалом авіакомпанії "Fun Air" та "Anda Air" на замовлення "Bravo Airways" 30 червня, 2 та 3 липня здійснили 6 авіарейсів, які забезпечили повернення 994 наших співвітчизників в Україну", - сказав він.

За словами Кирилича, упродовж усього періоду відправки українських туристів з ними в готелях та аеропорту м. Монастір перебував консул посольства та почесний консул України в м. Сус.

29 червня стало про відомо про сотні українських туристів, які кілька діб перебували в аеропорту міста Монастір і не могли вилетіти з Тунісу додому. За їхніми словами, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконували своїх зобов'язань щодо повернення громадян до України.

Компанія-туроператор Oasis Travel відповідальність за ситуацію, що склалася з рейсами авіакомпанії "Bravo Airways", поклала на авіаперевізника.

Глава МІУ Володимир Омелян заявив, що через подібні дії туроператорів та перевізників Мінінфраструктури "запроваджує ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю". Також він повідомив, що усі українські туристи, які очікують на виліт з Тунісу, повернуться додому впродовж доби.

За його словами, туроператор "Oasis Travel" заборгував перевізнику "Bravo" понад 1 мільйон доларів.

Також Омелян заявив, що МІУ вимагатиме від Генпрокуратури порушити кримінальну справу через шахрайство з боку туроператора, внаслідок чого в аеропорту Тунісу "застрягли" сотні громадян України.

Ірина Балачук, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua